.

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Zawody Pływackie 2021 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 października 2021 09:13

 

W niedzielę 24 października w Aquaparku Kutno odbyły sią zawody pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Kutno. Dodatkowo, odbyła się konkurencje OPEN o Puchar Dyrektora MOSiR Kutno.

Na słupkach stanęli kutnowscy zawodnicy, zarówno dzieci jak i dorośli. Zawody rozgrywane były w czterech stylach pływackich, a dodatkowo odbyła się konkurencja rodzinna oraz sztafety szkół podstawowych.

Zachęcamy do zapoznania się z przedstawionymi poniżej wynikam oraz zamieszczoną na FB galerią zdjęć z imprezy.

GALERIA


1.100m stylem zmiennym klasa III  - V DZIEWCZĄT

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

Gens

Blanka

1:32.70

1

2

Kowalik

Iga

1:35.34

2

3

Żydowo

Zuzanna

1:48.55

4

4

Miksztal

Sophie

2:36.98

6

5

Miksztal

Julia

2:17.80

5

6

Lenarczyk

Helena

1:40.55

3

2. 100m stylem zmiennym klasa III  - V CHŁOPCÓW

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Przybylski

Jakub

1:48.96

1

3

Pawlak

Franciszek

2:06.46

3

4

Kubiak

Kacper

1:57.15

2

5

Solarski

Alan

2:52.98

4

6

 

 

 

 

3. 100m stylem zmiennym klasa VI - VIII DZIEWCZĄT

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Zgórzyńska

Nikola

1:38.43

3

3

Sobiecka

Amelia

1:31.37

2

4

Michalska

Aleksandra

1:21.52

1

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

4. 100m stylem zmiennym klasa VI - VIIICHŁOPCÓW

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Ludwicki

Mateusz

1:37.20

3

3

Kubiak

Piotr

1:27.01

2

4

Osowski

Jakub

1:47.60

4

5

Mazurek

Adam

1:19.29

1

6

 

 

 

 

5. 25m stylem motylkowym klasa III - V DZIEWCZĄT

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Gens

Blanka

17.99

2

3

Kowalik

Iga

17.50

1

4

Żydowo

Zuzanna

24.59

4

5

Miksztal

Julia

26.34

5

6

Lenarczyk

Helena

20.46

3

6. 25m stylem motylkowym klasa III - V CHŁOPCÓW

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Przybylski

Jakub

24.46

2

3

Pawlak

Franciszek

27.13

3

4

Kubiak

Kacper

24.13

1

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

7. 50m stylem motylkowym klasa VI - VIII DZIEWCZĄT

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Ratajczyk

Natalia

55.48

3

3

Sobiecka

Amelia

41.26

2

4

Michalska

Aleksandra

37.28

1

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

8. 50m stylem motylkowym klasa VI - VIII CHŁOPCÓW

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Ludwicki

Mateusz

58.50

4

3

Kubiak

Piotr

38.51

1

4

Osowski

Jakub

53.12

3

5

Mazurek

Adam

39.01

2

6

 

 

 

 

9. 25m stylem dowolnym klasa I - II DZIEWCZĄT

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Kečina

Antonina

46.50

4

3

Kubasińska

Julia

30.36

2

4

Oleksik

Zofia

30.21

1

5

Sala

Aleksandra

44.97

3

6

 

 

 

 

10 25m stylem dowolnym klasa I - II CHŁOPCÓW

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Kubasiński

Kacper

54.54

3

3

Lewański

Stanisław

28.52

1

4

Stasiak

Wojciech

34.61

2

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

11. 25m stylem dowolnym klasa III - IV DZIEWCZĄT

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

Brzezińska

Nela

25.13

6

2

Żydowo

Zuzanna

18.59

1

3

Walczak

Weronika

21.36

2

4

Walczak

Gabriela

24.42

4

5

Miksztal

Sophie

27.37

10

6

Grabowska

Zofia

46.49

11

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

Jaskuła

Alicja

25.61

7

3

Modzelewska

Zuza

27.35

9

4

Kubasińska

Maria

26.16

8

5

Walczak

Aleksandra

24.73

5

6

Michalak

Milena

23.paź

3

12. 25m stylem dowolnym klasa III - IV CHŁOPCÓW

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Przybylski

Jakub

17.88

1

3

Pawlak

Franciszek

20.61

3

4

Kubiak

Kacper

19.52

2

5

Matusiak

Kacper

28.54

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

Fijałkowski

Maciej

27.98

4

3

Maroszek

Szymon

1:00.21

7

4

Solarski

Alan

34.50

6

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

13. 25m stylem grzbietowym klasa I - II DZIEWCZĄT

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Kečina

Antonina

39.25

4

3

Kubasińska

Julia

32.39

1

4

Oleksik

Zofia

34.30

2

5

Sala

Aleksandra

39.24

3

6

 

 

 

 

14.25m stylem grzbietowym klasa I - II CHŁOPCÓW

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Kubasiński

Kacper

36.57

2

3

Lewański

Stanisław

32.92

1

4

Stasiak

Wojciech

39.88

3

5

Golonka

Maciej

40.65

4

6

 

 

 

 

15. 25m stylem grzbietowym klasa III - IV DZIEWCZĄT

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Grabowska

Zofia

40.24

10

3

Brzezińska

Nela

25.76

5

4

Żydowo

Zuzanna

22.23

1

5

Walczak

Weronika

22.87

2

6

Kubasińska

Maria

30.24

9

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

Walczak

Gabriela

27.52

7

3

Miksztal

Sophie

27.90

8

4

Jaskuła

Alicja

25.61

4

5

Walczak

Aleksandra

27.47

6

6

Michalak

Milena

25.00

3

16. 25m stylem grzbietowym klasa III - IV CHŁOPCÓW

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Przybylski

Jakub

21.36

1

3

Pawlak

Franciszek

24.84

3

4

Kubiak

Kacper

24.30

2

5

Maroszek

Szymon

50.60

4

6

 

 

 

 

17. 50m stylem dowolnym klasa V-VI DZIEWCZĄT

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Gens

Blanka

36.03

1

3

Kowalik

Iga

38.23

2

4

Modzelewska

Hanna

40.78

3

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

Miksztal

Julia

48.23

6

3

Wybrańska

Maja

52.91

7

4

Lenarczyk

Helena

42.61

4

5

Aleksandrowicz

Oliwia

46.34

5

6

 

 

 

 

18. 50m stylem dowolnym klasa V-VI CHŁOPCÓW

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Dzikowski

Krzysztof

53.71

1

3

Podlasiak

Igor

1:23.96

2

4

 

 

 

 

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

19. 50m stylem dowolnym klasa VII-VIII DZIEWCZĄT

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

Zgórzyńska

Nikola

39.65

3

2

Ratajczyk

Natalia

49.31

5

3

Sobiecka

Amelia

39.02

2

4

Michalska

Aleksandra

33.63

1

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

Goździk

Zuzanna

50.73

6

3

Pirowska

Maja

40.18

4

4

Różycka

Zuzanna

53.77

7

5

Walczak

Olivia

1:00.63

8

6

 

 

 

 

20. 50m stylem dowolnym klasa VII-VIII CHŁOPCÓW

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Ludwicki

Mateusz

44.05

5

3

Kubiak

Piotr

33.58

2

4

Osowski

Jakub

41.07

4

5

Mazurek

Adam

30.25

1

6

Kowalski

Hubert

34.15

3

21. 50m stylem grzbietowym klasa V-VI DZIEWCZĄT

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Gens

Blanka

44.04

1

3

Kowalik

Iga

46.57

2

4

Wybrańska

Maja

1:04.28

5

5

Modzelewska

Hanna

48.87

3

6

Miksztal

Julia

1:01.04

4

22. 50m stylem grzbietowym klasa V-VI CHŁOPCÓW

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Dzikowski

Krzysztof

57.34

1

3

Podlasiak

Igor

1:28.34

2

4

 

 

 

 

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

23. 50m stylem grzbietowym klasa VII-VIII DZIEWCZĄT

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Zgórzyńska

Nikola

45.75

3

3

Ratajczyk

Natalia

53.56

4

4

Sobiecka

Amelia

45.68

2

5

Michalska

Aleksandra

39.51

1

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

Goździk

Zuzanna

59.41

6

3

Różycka

Zuzanna

1:01.73

7

4

Walczak

Olivia

56.84

5

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

24. 50m stylem grzbietowym klasa VII-VIII CHŁOPCÓW

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Ludwicki

Mateusz

48.57

3

3

Kubiak

Piotr

41.04

2

4

Osowski

Jakub

53.07

4

5

Mazurek

Adam

39.14

1

6

 

 

 

 

25. SZTAFETY

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

SP2

 

 

 

 

1

Gens

Blanka

4:11.17

2

2

Kowalik

Iga

 

 

3

Przybylski

Jakub

 

 

4

Aleksandrowicz

Oliwia

 

 

5

Pawlak

Franciszek

 

 

6

Lenarczyk

Helena

 

 

Sp9

 

 

 

 

1

Ludwicki

Mateusz

3:48.09

1

2

Sobiecka

Amelia

 

 

3

Osowski

Jakub

 

 

4

Żydowo

Zuzanna

 

 

5

Kubiak

Piotr

 

 

6

Mazurek

Adam

 

 

SP1

 

 

 

 

1

Nikola

Zgórzyńska

4:14.38

3

2

Kacper

Klimczak

 

 

3

Amelia

Białobłocka

 

 

4

Wojciech

Kubiak

 

 

5

Hubert

Drabik

 

 

6

Aleksandra

Michalska

 

 

SP5

 

 

 

 

1

Miksztal

Julia

6:47.61

5

2

Miksztal

Sophie

 

 

3

Ziółkowska

Gabriela

 

 

4

Brzezińska

Nela

 

 

5

Fijałkowski

Maciej

 

 

6

Różycka

Zuzanna

 

 

PK

PK Żychlin

 

 

 

1

Oliwia Banasiak

 

5:17.71

4

2

Karol Kaczmarek

 

 

 

3

Jakub Sobieranski

 

 

 

4

Kajetan Jendrzejewski

 

 

 

5

Maciej Bogel

 

 

 

6

Maja Pirowska

 

 

 

25. SZTAFETA RODZINNA

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

Kubiak

Piotr

 

1

 

Kubiak

Artur

 

 

2

Michalska

Aleksandra

 

2

 

Michalski

Sławomir

 

 

3

Sobiecka

Amelia

 

4

 

Sobiecka

Karolina

 

 

4

Lenarczyk

Dariusz

 

5

 

Lenarczyk

Helena

 

 

5

Modzelewska

Hanna

 

3

 

Modzelewski

Maciej

 

 

6

Kowalik

Iga

 

6

 

Czerwiński

Grzegorz

 

 

26. 50m stylem dowolnym OPEN KOBIET

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

 

 

 

 

2

Krukowska

Julia

37.07

1

3

Adamusiak

Edyta

 

2

4

Kochanowska

Monika

 

3

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

27. 50m stylem dowolnym OPEN MĘŻCZYZN

Tor

Nazwisko

Imię

Czas

Miejsce

1

Kowalski

Hubert

33.42

2

2

Modzelewski

Maciej

39.28

4

3

Kubiak

Artur

40.95

5

4

Lewandowski

Damian

26.40

1

5

Lenarczyk

Dariusz

34.15

3

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

Mikołajczyk

Daniel

41.50

6

3

Bryl

Kacper

47.42

7

4

 

 

 

 

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

1.100m stylem zmiennym klasa III  - V DZIEWCZĄT
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1 Gens Blanka 1:32.70 1
2 Kowalik Iga 1:35.34 2
3 Żydowo Zuzanna 1:48.55 4
4 Miksztal Sophie 2:36.98 6
5 Miksztal Julia 2:17.80 5
6 Lenarczyk Helena 1:40.55 3
2. 100m stylem zmiennym klasa III  - V CHŁOPCÓW
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Przybylski Jakub 1:48.96 1
3 Pawlak Franciszek 2:06.46 3
4 Kubiak Kacper 1:57.15 2
5 Solarski Alan 2:52.98 4
6
3. 100m stylem zmiennym klasa VI - VIII DZIEWCZĄT
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Zgórzyńska Nikola 1:38.43 3
3 Sobiecka Amelia 1:31.37 2
4 Michalska Aleksandra 1:21.52 1
5
6
4. 100m stylem zmiennym klasa VI - VIIICHŁOPCÓW
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Ludwicki Mateusz 1:37.20 3
3 Kubiak Piotr 1:27.01 2
4 Osowski Jakub 1:47.60 4
5 Mazurek Adam 1:19.29 1
6
5. 25m stylem motylkowym klasa III - V DZIEWCZĄT
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Gens Blanka 17.99 2
3 Kowalik Iga 17.50 1
4 Żydowo Zuzanna 24.59 4
5 Miksztal Julia 26.34 5
6 Lenarczyk Helena 20.46 3
6. 25m stylem motylkowym klasa III - V CHŁOPCÓW
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Przybylski Jakub 24.46 2
3 Pawlak Franciszek 27.13 3
4 Kubiak Kacper 24.13 1
5
6
7. 50m stylem motylkowym klasa VI - VIII DZIEWCZĄT
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Ratajczyk Natalia 55.48 3
3 Sobiecka Amelia 41.26 2
4 Michalska Aleksandra 37.28 1
5
6
8. 50m stylem motylkowym klasa VI - VIII CHŁOPCÓW
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Ludwicki Mateusz 58.50 4
3 Kubiak Piotr 38.51 1
4 Osowski Jakub 53.12 3
5 Mazurek Adam 39.01 2
6
9. 25m stylem dowolnym klasa I - II DZIEWCZĄT
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Kečina Antonina 46.50 4
3 Kubasińska Julia 30.36 2
4 Oleksik Zofia 30.21 1
5 Sala Aleksandra 44.97 3
6
10 25m stylem dowolnym klasa I - II CHŁOPCÓW
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Kubasiński Kacper 54.54 3
3 Lewański Stanisław 28.52 1
4 Stasiak Wojciech 34.61 2
5
6
11. 25m stylem dowolnym klasa III - IV DZIEWCZĄT
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1 Brzezińska Nela 25.13 6
2 Żydowo Zuzanna 18.59 1
3 Walczak Weronika 21.36 2
4 Walczak Gabriela 24.42 4
5 Miksztal Sophie 27.37 10
6 Grabowska Zofia 46.49 11
1
2 Jaskuła Alicja 25.61 7
3 Modzelewska Zuza 27.35 9
4 Kubasińska Maria 26.16 8
5 Walczak Aleksandra 24.73 5
6 Michalak Milena 23.paź 3
12. 25m stylem dowolnym klasa III - IV CHŁOPCÓW
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Przybylski Jakub 17.88 1
3 Pawlak Franciszek 20.61 3
4 Kubiak Kacper 19.52 2
5 Matusiak Kacper 28.54 5
6
1
2 Fijałkowski Maciej 27.98 4
3 Maroszek Szymon 1:00.21 7
4 Solarski Alan 34.50 6
5
6
13. 25m stylem grzbietowym klasa I - II DZIEWCZĄT
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Kečina Antonina 39.25 4
3 Kubasińska Julia 32.39 1
4 Oleksik Zofia 34.30 2
5 Sala Aleksandra 39.24 3
6
14.25m stylem grzbietowym klasa I - II CHŁOPCÓW
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Kubasiński Kacper 36.57 2
3 Lewański Stanisław 32.92 1
4 Stasiak Wojciech 39.88 3
5 Golonka Maciej 40.65 4
6
15. 25m stylem grzbietowym klasa III - IV DZIEWCZĄT
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Grabowska Zofia 40.24 10
3 Brzezińska Nela 25.76 5
4 Żydowo Zuzanna 22.23 1
5 Walczak Weronika 22.87 2
6 Kubasińska Maria 30.24 9
1
2 Walczak Gabriela 27.52 7
3 Miksztal Sophie 27.90 8
4 Jaskuła Alicja 25.61 4
5 Walczak Aleksandra 27.47 6
6 Michalak Milena 25.00 3
16. 25m stylem grzbietowym klasa III - IV CHŁOPCÓW
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Przybylski Jakub 21.36 1
3 Pawlak Franciszek 24.84 3
4 Kubiak Kacper 24.30 2
5 Maroszek Szymon 50.60 4
6
17. 50m stylem dowolnym klasa V-VI DZIEWCZĄT
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Gens Blanka 36.03 1
3 Kowalik Iga 38.23 2
4 Modzelewska Hanna 40.78 3
5
6
1
2 Miksztal Julia 48.23 6
3 Wybrańska Maja 52.91 7
4 Lenarczyk Helena 42.61 4
5 Aleksandrowicz Oliwia 46.34 5
6
18. 50m stylem dowolnym klasa V-VI CHŁOPCÓW
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Dzikowski Krzysztof 53.71 1
3 Podlasiak Igor 1:23.96 2
4
5
6
19. 50m stylem dowolnym klasa VII-VIII DZIEWCZĄT
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1 Zgórzyńska Nikola 39.65 3
2 Ratajczyk Natalia 49.31 5
3 Sobiecka Amelia 39.02 2
4 Michalska Aleksandra 33.63 1
5
6
1
2 Goździk Zuzanna 50.73 6
3 Pirowska Maja 40.18 4
4 Różycka Zuzanna 53.77 7
5 Walczak Olivia 1:00.63 8
6
20. 50m stylem dowolnym klasa VII-VIII CHŁOPCÓW
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Ludwicki Mateusz 44.05 5
3 Kubiak Piotr 33.58 2
4 Osowski Jakub 41.07 4
5 Mazurek Adam 30.25 1
6 Kowalski Hubert 34.15 3
21. 50m stylem grzbietowym klasa V-VI DZIEWCZĄT
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Gens Blanka 44.04 1
3 Kowalik Iga 46.57 2
4 Wybrańska Maja 1:04.28 5
5 Modzelewska Hanna 48.87 3
6 Miksztal Julia 1:01.04 4
22. 50m stylem grzbietowym klasa V-VI CHŁOPCÓW
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Dzikowski Krzysztof 57.34 1
3 Podlasiak Igor 1:28.34 2
4
5
6
23. 50m stylem grzbietowym klasa VII-VIII DZIEWCZĄT
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Zgórzyńska Nikola 45.75 3
3 Ratajczyk Natalia 53.56 4
4 Sobiecka Amelia 45.68 2
5 Michalska Aleksandra 39.51 1
6
1
2 Goździk Zuzanna 59.41 6
3 Różycka Zuzanna 1:01.73 7
4 Walczak Olivia 56.84 5
5
6
24. 50m stylem grzbietowym klasa VII-VIII CHŁOPCÓW
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Ludwicki Mateusz 48.57 3
3 Kubiak Piotr 41.04 2
4 Osowski Jakub 53.07 4
5 Mazurek Adam 39.14 1
6
25. SZTAFETY
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
SP2
1 Gens Blanka 4:11.17 2
2 Kowalik Iga
3 Przybylski Jakub
4 Aleksandrowicz Oliwia
5 Pawlak Franciszek
6 Lenarczyk Helena
Sp9
1 Ludwicki Mateusz 3:48.09 1
2 Sobiecka Amelia
3 Osowski Jakub
4 Żydowo Zuzanna
5 Kubiak Piotr
6 Mazurek Adam
SP1
1 Nikola Zgórzyńska 4:14.38 3
2 Kacper Klimczak
3 Amelia Białobłocka
4 Wojciech Kubiak
5 Hubert Drabik
6 Aleksandra Michalska
SP5
1 Miksztal Julia 6:47.61 5
2 Miksztal Sophie
3 Ziółkowska Gabriela
4 Brzezińska Nela
5 Fijałkowski Maciej
6 Różycka Zuzanna
PK PK Żychlin
1 Oliwia Banasiak 5:17.71 4
2 Karol Kaczmarek
3 Jakub Sobieranski
4 Kajetan Jendrzejewski
5 Maciej Bogel
6 Maja Pirowska
25. SZTAFETA RODZINNA
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1 Kubiak Piotr 1
Kubiak Artur
2 Michalska Aleksandra 2
Michalski Sławomir
3 Sobiecka Amelia 4
Sobiecka Karolina
4 Lenarczyk Dariusz 5
Lenarczyk Helena
5 Modzelewska Hanna 3
Modzelewski Maciej
6 Kowalik Iga 6
Czerwiński Grzegorz
26. 50m stylem dowolnym OPEN KOBIET
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1
2 Krukowska Julia 37.07 1
3 Adamusiak Edyta 2
4 Kochanowska Monika 3
5
6
27. 50m stylem dowolnym OPEN MĘŻCZYZN
Tor Nazwisko Imię Czas Miejsce
1 Kowalski Hubert 33.42 2
2 Modzelewski Maciej 39.28 4
3 Kubiak Artur 40.95 5
4 Lewandowski Damian 26.40 1
5 Lenarczyk Dariusz 34.15 3
6
1
2 Mikołajczyk Daniel 41.50 6
3 Bryl Kacper 47.42 7
4
5
6
 
Basen sportowy czasowo niedostępny PDF Drukuj Email
czwartek, 21 października 2021 09:48

 

Uwaga!
W związku z organizacją zawodów pływackich,
dniu 24.10.2021,
basen sportowy będzie wyłączony z użytku
w godzinach 14:15- 18:15

 

 

 
Dojazd do Aquaparku Kutno PDF Drukuj Email
czwartek, 21 października 2021 00:00

Przystanki Aquapark Kutno


 

 

Przystanki Galeria


 
Halloween dla najmłodszych PDF Drukuj Email
środa, 20 października 2021 10:01

 
Zawody pływackie PDF Drukuj Email
wtorek, 19 października 2021 10:50

 

Komunikat organizacyjny + karta zgłoszeniowa (zał. nr 1) - Puchar Prezydenta Kutna.pdf

 

Komunikat organizacyjny + karta zgłoszeniowa (zał. nr 1) - Puchar Dyrektora MOSiR (OPEN).pdf

 

Klauzula RODO.pdf

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 130