1.100m stylem zmiennym klasa III - V DZIEWCZĄT
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
Gens
|
Blanka
|
1:32.70
|
1
|
2
|
Kowalik
|
Iga
|
1:35.34
|
2
|
3
|
Żydowo
|
Zuzanna
|
1:48.55
|
4
|
4
|
Miksztal
|
Sophie
|
2:36.98
|
6
|
5
|
Miksztal
|
Julia
|
2:17.80
|
5
|
6
|
Lenarczyk
|
Helena
|
1:40.55
|
3
|
|
|
|
|
|
2. 100m stylem zmiennym klasa III - V CHŁOPCÓW
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Przybylski
|
Jakub
|
1:48.96
|
1
|
3
|
Pawlak
|
Franciszek
|
2:06.46
|
3
|
4
|
Kubiak
|
Kacper
|
1:57.15
|
2
|
5
|
Solarski
|
Alan
|
2:52.98
|
4
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. 100m stylem zmiennym klasa VI - VIII DZIEWCZĄT
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Zgórzyńska
|
Nikola
|
1:38.43
|
3
|
3
|
Sobiecka
|
Amelia
|
1:31.37
|
2
|
4
|
Michalska
|
Aleksandra
|
1:21.52
|
1
|
5
|
|
|
|
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. 100m stylem zmiennym klasa VI - VIIICHŁOPCÓW
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Ludwicki
|
Mateusz
|
1:37.20
|
3
|
3
|
Kubiak
|
Piotr
|
1:27.01
|
2
|
4
|
Osowski
|
Jakub
|
1:47.60
|
4
|
5
|
Mazurek
|
Adam
|
1:19.29
|
1
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. 25m stylem motylkowym klasa III - V DZIEWCZĄT
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Gens
|
Blanka
|
17.99
|
2
|
3
|
Kowalik
|
Iga
|
17.50
|
1
|
4
|
Żydowo
|
Zuzanna
|
24.59
|
4
|
5
|
Miksztal
|
Julia
|
26.34
|
5
|
6
|
Lenarczyk
|
Helena
|
20.46
|
3
|
|
|
|
|
|
6. 25m stylem motylkowym klasa III - V CHŁOPCÓW
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Przybylski
|
Jakub
|
24.46
|
2
|
3
|
Pawlak
|
Franciszek
|
27.13
|
3
|
4
|
Kubiak
|
Kacper
|
24.13
|
1
|
5
|
|
|
|
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. 50m stylem motylkowym klasa VI - VIII DZIEWCZĄT
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Ratajczyk
|
Natalia
|
55.48
|
3
|
3
|
Sobiecka
|
Amelia
|
41.26
|
2
|
4
|
Michalska
|
Aleksandra
|
37.28
|
1
|
5
|
|
|
|
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. 50m stylem motylkowym klasa VI - VIII CHŁOPCÓW
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Ludwicki
|
Mateusz
|
58.50
|
4
|
3
|
Kubiak
|
Piotr
|
38.51
|
1
|
4
|
Osowski
|
Jakub
|
53.12
|
3
|
5
|
Mazurek
|
Adam
|
39.01
|
2
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. 25m stylem dowolnym klasa I - II DZIEWCZĄT
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Kečina
|
Antonina
|
46.50
|
4
|
3
|
Kubasińska
|
Julia
|
30.36
|
2
|
4
|
Oleksik
|
Zofia
|
30.21
|
1
|
5
|
Sala
|
Aleksandra
|
44.97
|
3
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 25m stylem dowolnym klasa I - II CHŁOPCÓW
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Kubasiński
|
Kacper
|
54.54
|
3
|
3
|
Lewański
|
Stanisław
|
28.52
|
1
|
4
|
Stasiak
|
Wojciech
|
34.61
|
2
|
5
|
|
|
|
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. 25m stylem dowolnym klasa III - IV DZIEWCZĄT
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
Brzezińska
|
Nela
|
25.13
|
6
|
2
|
Żydowo
|
Zuzanna
|
18.59
|
1
|
3
|
Walczak
|
Weronika
|
21.36
|
2
|
4
|
Walczak
|
Gabriela
|
24.42
|
4
|
5
|
Miksztal
|
Sophie
|
27.37
|
10
|
6
|
Grabowska
|
Zofia
|
46.49
|
11
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Jaskuła
|
Alicja
|
25.61
|
7
|
3
|
Modzelewska
|
Zuza
|
27.35
|
9
|
4
|
Kubasińska
|
Maria
|
26.16
|
8
|
5
|
Walczak
|
Aleksandra
|
24.73
|
5
|
6
|
Michalak
|
Milena
|
23.paź
|
3
|
|
|
|
|
|
12. 25m stylem dowolnym klasa III - IV CHŁOPCÓW
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Przybylski
|
Jakub
|
17.88
|
1
|
3
|
Pawlak
|
Franciszek
|
20.61
|
3
|
4
|
Kubiak
|
Kacper
|
19.52
|
2
|
5
|
Matusiak
|
Kacper
|
28.54
|
5
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Fijałkowski
|
Maciej
|
27.98
|
4
|
3
|
Maroszek
|
Szymon
|
1:00.21
|
7
|
4
|
Solarski
|
Alan
|
34.50
|
6
|
5
|
|
|
|
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. 25m stylem grzbietowym klasa I - II DZIEWCZĄT
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Kečina
|
Antonina
|
39.25
|
4
|
3
|
Kubasińska
|
Julia
|
32.39
|
1
|
4
|
Oleksik
|
Zofia
|
34.30
|
2
|
5
|
Sala
|
Aleksandra
|
39.24
|
3
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.25m stylem grzbietowym klasa I - II CHŁOPCÓW
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Kubasiński
|
Kacper
|
36.57
|
2
|
3
|
Lewański
|
Stanisław
|
32.92
|
1
|
4
|
Stasiak
|
Wojciech
|
39.88
|
3
|
5
|
Golonka
|
Maciej
|
40.65
|
4
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. 25m stylem grzbietowym klasa III - IV DZIEWCZĄT
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Grabowska
|
Zofia
|
40.24
|
10
|
3
|
Brzezińska
|
Nela
|
25.76
|
5
|
4
|
Żydowo
|
Zuzanna
|
22.23
|
1
|
5
|
Walczak
|
Weronika
|
22.87
|
2
|
6
|
Kubasińska
|
Maria
|
30.24
|
9
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Walczak
|
Gabriela
|
27.52
|
7
|
3
|
Miksztal
|
Sophie
|
27.90
|
8
|
4
|
Jaskuła
|
Alicja
|
25.61
|
4
|
5
|
Walczak
|
Aleksandra
|
27.47
|
6
|
6
|
Michalak
|
Milena
|
25.00
|
3
|
|
|
|
|
|
16. 25m stylem grzbietowym klasa III - IV CHŁOPCÓW
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Przybylski
|
Jakub
|
21.36
|
1
|
3
|
Pawlak
|
Franciszek
|
24.84
|
3
|
4
|
Kubiak
|
Kacper
|
24.30
|
2
|
5
|
Maroszek
|
Szymon
|
50.60
|
4
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. 50m stylem dowolnym klasa V-VI DZIEWCZĄT
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Gens
|
Blanka
|
36.03
|
1
|
3
|
Kowalik
|
Iga
|
38.23
|
2
|
4
|
Modzelewska
|
Hanna
|
40.78
|
3
|
5
|
|
|
|
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Miksztal
|
Julia
|
48.23
|
6
|
3
|
Wybrańska
|
Maja
|
52.91
|
7
|
4
|
Lenarczyk
|
Helena
|
42.61
|
4
|
5
|
Aleksandrowicz
|
Oliwia
|
46.34
|
5
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. 50m stylem dowolnym klasa V-VI CHŁOPCÓW
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Dzikowski
|
Krzysztof
|
53.71
|
1
|
3
|
Podlasiak
|
Igor
|
1:23.96
|
2
|
4
|
|
|
|
|
5
|
|
|
|
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19. 50m stylem dowolnym klasa VII-VIII DZIEWCZĄT
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
Zgórzyńska
|
Nikola
|
39.65
|
3
|
2
|
Ratajczyk
|
Natalia
|
49.31
|
5
|
3
|
Sobiecka
|
Amelia
|
39.02
|
2
|
4
|
Michalska
|
Aleksandra
|
33.63
|
1
|
5
|
|
|
|
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Goździk
|
Zuzanna
|
50.73
|
6
|
3
|
Pirowska
|
Maja
|
40.18
|
4
|
4
|
Różycka
|
Zuzanna
|
53.77
|
7
|
5
|
Walczak
|
Olivia
|
1:00.63
|
8
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20. 50m stylem dowolnym klasa VII-VIII CHŁOPCÓW
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Ludwicki
|
Mateusz
|
44.05
|
5
|
3
|
Kubiak
|
Piotr
|
33.58
|
2
|
4
|
Osowski
|
Jakub
|
41.07
|
4
|
5
|
Mazurek
|
Adam
|
30.25
|
1
|
6
|
Kowalski
|
Hubert
|
34.15
|
3
|
|
|
|
|
|
21. 50m stylem grzbietowym klasa V-VI DZIEWCZĄT
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Gens
|
Blanka
|
44.04
|
1
|
3
|
Kowalik
|
Iga
|
46.57
|
2
|
4
|
Wybrańska
|
Maja
|
1:04.28
|
5
|
5
|
Modzelewska
|
Hanna
|
48.87
|
3
|
6
|
Miksztal
|
Julia
|
1:01.04
|
4
|
|
|
|
|
|
22. 50m stylem grzbietowym klasa V-VI CHŁOPCÓW
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Dzikowski
|
Krzysztof
|
57.34
|
1
|
3
|
Podlasiak
|
Igor
|
1:28.34
|
2
|
4
|
|
|
|
|
5
|
|
|
|
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. 50m stylem grzbietowym klasa VII-VIII DZIEWCZĄT
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Zgórzyńska
|
Nikola
|
45.75
|
3
|
3
|
Ratajczyk
|
Natalia
|
53.56
|
4
|
4
|
Sobiecka
|
Amelia
|
45.68
|
2
|
5
|
Michalska
|
Aleksandra
|
39.51
|
1
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Goździk
|
Zuzanna
|
59.41
|
6
|
3
|
Różycka
|
Zuzanna
|
1:01.73
|
7
|
4
|
Walczak
|
Olivia
|
56.84
|
5
|
5
|
|
|
|
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24. 50m stylem grzbietowym klasa VII-VIII CHŁOPCÓW
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Ludwicki
|
Mateusz
|
48.57
|
3
|
3
|
Kubiak
|
Piotr
|
41.04
|
2
|
4
|
Osowski
|
Jakub
|
53.07
|
4
|
5
|
Mazurek
|
Adam
|
39.14
|
1
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25. SZTAFETY
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
SP2
|
|
|
|
|
1
|
Gens
|
Blanka
|
4:11.17
|
2
|
2
|
Kowalik
|
Iga
|
|
|
3
|
Przybylski
|
Jakub
|
|
|
4
|
Aleksandrowicz
|
Oliwia
|
|
|
5
|
Pawlak
|
Franciszek
|
|
|
6
|
Lenarczyk
|
Helena
|
|
|
Sp9
|
|
|
|
|
1
|
Ludwicki
|
Mateusz
|
3:48.09
|
1
|
2
|
Sobiecka
|
Amelia
|
|
|
3
|
Osowski
|
Jakub
|
|
|
4
|
Żydowo
|
Zuzanna
|
|
|
5
|
Kubiak
|
Piotr
|
|
|
6
|
Mazurek
|
Adam
|
|
|
SP1
|
|
|
|
|
1
|
Nikola
|
Zgórzyńska
|
4:14.38
|
3
|
2
|
Kacper
|
Klimczak
|
|
|
3
|
Amelia
|
Białobłocka
|
|
|
4
|
Wojciech
|
Kubiak
|
|
|
5
|
Hubert
|
Drabik
|
|
|
6
|
Aleksandra
|
Michalska
|
|
|
SP5
|
|
|
|
|
1
|
Miksztal
|
Julia
|
6:47.61
|
5
|
2
|
Miksztal
|
Sophie
|
|
|
3
|
Ziółkowska
|
Gabriela
|
|
|
4
|
Brzezińska
|
Nela
|
|
|
5
|
Fijałkowski
|
Maciej
|
|
|
6
|
Różycka
|
Zuzanna
|
|
|
PK
|
PK Żychlin
|
|
|
|
1
|
Oliwia Banasiak
|
|
5:17.71
|
4
|
2
|
Karol Kaczmarek
|
|
|
|
3
|
Jakub Sobieranski
|
|
|
|
4
|
Kajetan Jendrzejewski
|
|
|
|
5
|
Maciej Bogel
|
|
|
|
6
|
Maja Pirowska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25. SZTAFETA RODZINNA
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
Kubiak
|
Piotr
|
|
1
|
|
Kubiak
|
Artur
|
|
|
2
|
Michalska
|
Aleksandra
|
|
2
|
|
Michalski
|
Sławomir
|
|
|
3
|
Sobiecka
|
Amelia
|
|
4
|
|
Sobiecka
|
Karolina
|
|
|
4
|
Lenarczyk
|
Dariusz
|
|
5
|
|
Lenarczyk
|
Helena
|
|
|
5
|
Modzelewska
|
Hanna
|
|
3
|
|
Modzelewski
|
Maciej
|
|
|
6
|
Kowalik
|
Iga
|
|
6
|
|
Czerwiński
|
Grzegorz
|
|
|
|
|
|
|
|
26. 50m stylem dowolnym OPEN KOBIET
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Krukowska
|
Julia
|
37.07
|
1
|
3
|
Adamusiak
|
Edyta
|
|
2
|
4
|
Kochanowska
|
Monika
|
|
3
|
5
|
|
|
|
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27. 50m stylem dowolnym OPEN MĘŻCZYZN
|
Tor
|
Nazwisko
|
Imię
|
Czas
|
Miejsce
|
1
|
Kowalski
|
Hubert
|
33.42
|
2
|
2
|
Modzelewski
|
Maciej
|
39.28
|
4
|
3
|
Kubiak
|
Artur
|
40.95
|
5
|
4
|
Lewandowski
|
Damian
|
26.40
|
1
|
5
|
Lenarczyk
|
Dariusz
|
34.15
|
3
|
6
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
|
|
2
|
Mikołajczyk
|
Daniel
|
41.50
|
6
|
3
|
Bryl
|
Kacper
|
47.42
|
7
|
4
|
|
|
|
|
5
|
|
|
|
|
6
|
|
|
|
|